Hakkımızda

Firmamız; tamamı asansör ve yürüyen merdivenlerinde uzun yıllar görev yapmış, asansör ve yürüyen merdiven, yolların, montaj ve revizyonlarında başarılı bir şekilde çalışmış tecrübeli montaj ve teknisyen kadromuzla sizlere kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Asansörler ve yürüyen merdivenler, yollar ve diğer yerli markaların bakım - arıza, ve modernizasyonlarını yedek parçaları da temin edilerek gerçekleştirecek ekip ve donanıma sahip bir firma olarak hizmet vermekteyiz.
İmalat ve montajını yaptığımız asansörlerin projelendirilmesi EN81-1/2 uygun olarak firmamız bünyesinde deneyimli uzman teknik personelimiz tarafından ve teknik hesapları standartlarına uygun olarak bilgisayar ortamnda yapılır.
Kavram Asansör olarak başta Antalya ve Güney Akdeniz olmak üzere Türkiye´nin çeşitli bölgelerinde imalatını ve montajını gerçekleştirdiğimiz asansörlerde kullanılan malzemelerin tamamı TSE,TSEK ve CE kalite belgelidir.
Asansörlerde can güvenliğini ön planda tutarak kaliteli ve çağdaş hizmet prensibimiz ile siz değerli çözüm ortaklarımıza en iyi hizmeti vermekten gurur duymaktadır. Günümüz teknolojisini takip ederek kaliteli ve dürüst çalışma politikamızdan ödün vermeden sizlere daha iyi çalışma çözümleri sunmaktadır.
Asansör Sistemi Nasıl Çalışır?